booster 3 4 pattesNEWTRON BOOSTER skaler ultradźwiękowy, który został całkowicie odświeżony zarówno jeśli chodzi o technologię, ergonomię i design. To kompaktowe i stylowe urządzenie ultradźwiękowe łączy innowacyjne technologie, które czynią codzienną praktykę stomatologiczną znacznie łatwiejszą.

 

Technologia PURE NEWTRON, znana dotychczas jako Cruise Control System, wyróżnia się łagodnymi wibracjami oraz swoją wydajnością. Każda końcówka robocza, starannie stworzona w naszej fabryce,  wibruje zawsze z odpowiednią częstotliwością tworząc idealną harmonię pomiędzy urządzeniem, rękojeścią, końcówką i użytkownikiem. Moc dostosowywana jest w czasie rzeczywistym zależnym od oporu jaki napotyka końcówka, a równe wibracje są zarówno wydajne jak i komfortowe dla pacjenta. Wydajność jest maksymalna, a zabiegi bezbolesne.


 

NEWTRON P5 B.LED skaler ultradźwiękowy z najnowszej linii Satelec. Grupa Acteon po raz kolejny rewolucjonizuje stomatologię przy pomocy klinicznych i technologicznych innowacji wykorzystanych do delikatnych oraz bezbolesnych zabiegów.

- Wykrywanie płytki nazębnej przy pomocy technologii B.LED (r
ękojeść ze światłem LED)

- Oszczędność czasu i komfort dla lekarza jak i pacjenta.

- Wysokie standardy higieny - łatwe odkażanie i całkowita wodoszczelność.Prosty wybór odpowiedniej mocy dla danej końcówki roboczej dzięki zastosowaniu Systemu Kodowania Kolorem (CCS). Redukuje to ryzyko załamania końcówki. Dane ustawienia są doskonale widoczne dzięki podświetlaniu szklanej powierzchni.

skaling p5 xs led

NEWTRON P5xs Logo

 

newtron p5 xs ledZ zewnętrznym systemem irygacji spełniający wszystkie wymagania.

 

Cylindryczny zbiornik z lekko zdejmowalną pokrywką. Bezpieczny i stabilny. Łatwy do uzupełnienia nawet podczas zabiegu.

W zestawie znajduje się zbiornik 300 ml, dostępny jako opcja jest również 500 ml. Regulacja irygacji odbywa się bez żadnego wysiłku za pomocą pokrętła, które jest również łatwo ściągane. Automatyczne płukanie zapewnia całkowitą higienę po zakończonej pracy.