Unity Miglionico Nice Glass

Model Nice Glass

Miglionico Nice Glass - Jest to podstawowy model unitu wykonany w wysokiej technologii. Dotykowy panel sterujący pokryty szkłem jest odporny na działanie dezynfekcji. Panel dotykowy ma znacznie dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjną klawiaturą membranową.

separator 1

NICE GLASS jest najnowszą ofertą MIGLIONICO skierowaną dla stomatologów ceniących sobie klasyczną elegancję w połączeniu z najwyższą jakością zaawansowanych technik cyfrowych. W efekcie powstało urządzenie oferujące doskonałą ergonomię, najnowszy systemem higieny przekładający się na absolutną niezawodność. Wysoko wykwalifikowani pracownicy, rygorystyczna kontrola każdego etapu cyklu produkcyjnego zapewnia spełnienie wymagań jakościowych na najwyższym poziomie.

Producent nie dopuszcza zastosowania zamienników i podzespołów azjatyckich.

NARZEDZIA

Komfort

Firma Miglionico zwraca szczególną uwagę na komfort pacjenta i zespołu stomatologicznego.Foteliki oraz fotel Miglionico pozwala utrzymać właściwą postawę, idealnie chroniąc kręgosłup.separator 1

Gwarancja

Ten produkt jest objęty 4 gwarancją na ewentualne uszkodzenia z powodu wad produkcyjnych. Chroni użytkownika przed niespodziewanymi wydatkami i pozwala pracować w całkowitym spokoju.

separator 1

Fotel pacjenta

Zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort pacjenta przy jednoczesnym łatwym przemieszczaniu się stomatologa oraz asysty.

separator 1

 3pSystemy Bezpieczenstwa

separator 1

 

 

Zagłówek

Trzykrotny przegub umożliwia wygodną pozycję pacjenta
niezależnie od wzrostu

separator 1

Konsola

W konstrukcji konsoli przyjęto najlepszą dostępną technologie, aby końcówki były łatwo dostępne nawet w przypadku intuicyjnie wykonywanych czynności. Softmembranowe przyciski umożliwiają zarządzanie wszystkimi głównymi funkcjami unitu i urzadzeniami peryferyjnymi.

separator 1

Asysta

Z podwójnym ramieniem przegubowym, zarządza wszystkimi funkcjami bloku spluwaczki i fotela (4 pozycje można zapisywać). Jest przeznaczony dla dwóch rur ssących oraz posiada dwa wolne miejsca.

separator 1

Blok spluwaczki

Blok spluwaczki jest kompaktowy i jednocześnie bardzo przestronny, wygodne dla czynności konserwacyjnych i kontrolnych. Kształt ceramicznej misy eliminuje wszelką możliwość zanieczyszczenia bakteryjnego. Obrotowa o 180 ° zwiększa umożliwia pacjentowi wygodne z niej korzystanie. Ciśnieniowy zbiornik umożliwia podawanie cieczy przeznaczonej do odkażania aerozolu we wszystkich instrumentach lub podawanie wody destylowanej. Może być również zainstalowany separator amalgamatu firmy Metasys lub Durr Dental.

separator 1

blok spluwaczkispluwaczka

 

separator 1

Higiena

Kompletny system higieny czynnej i biernej wynika z projektowania zorientowanego na bezpieczeństwo pacjentów i zespołu stomatologicznego. Kolektor ssący jest łatwo dostępny. Wysciółka pod końcowki jest łatwa do czyszczenia i sterylizacji. Uchwyty konsoli i lampy oświetleniowej Faro są odkręcane do sterylizacji.

separator 1

Sterowniki nożne w wersji cyfrowej

Umożliwia kontrolę prędkości i mocy narzędzi, aktywacja spray i powietrza - chip blower, ruch fotela, programy pracy, programy spłukać oraz "ostatnia pozycja" i reset, właczanie lampy oswietleniowej.

 

KOLORNIK